puszcza

Klub Puszcza jako specjalistyczna placówka opiekuńczo – wychowawcza, powstał z myślą o dzieciach i młodzieży z Puszczykowa. Kadrę stanowią pedagodzy i psycholodzy, będący jednocześnie specjalistami w zakresie, m.in.: socjoterapii, doradztwa zawodowego i poradnictwa.

Mamy tu czas i miejsce na odrabianie lekcji, naukę, zabawę, rozwijanie naszych zainteresowań i zdolności, a także na doskonalenie relacji z innymi ludźmi, poznawanie naszych możliwości i przekraczanie ograniczeń. Codziennie siadamy wspólnie do podwieczorku i rozmawiamy ze sobą, dzieląc się swoimi pomysłami, przeżyciami, radościami i smutkami, porażkami i sukcesami.

Czasem wychodzimy na dwór pobawić się lub pospacerować (WPN jest przecież na wyciągnięcie dłoni), a także wyjeżdżamy na wycieczki.Bierzemy udział w konkursach, zapraszamy ciekawych ludzi.

Klub Puszcza, to strefa bezpieczeństwa, bez przemocy.

 

Klub Puszcza jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku,w godzinach od 14:00 do 18:00.

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

Poniedziałek

Wszyscy

14:00-16:00

ZAJĘCIA KLUBOWE

(odrabianie lekcji, sprawy bieżące, itp.)

 

16:00-18:00

ZAJĘCIA GRUPOWE

Wtorek

Klasy I-III

Środa

Gimnazjaliści

Czwartek

Klasy IV-VI

Piątek

Wszyscy

 

 

Prowadzimy również psychoedukację i konsultacje dla rodziców: wspieramy w sytuacjach kryzysowych i trudnych wychowawczo.

 

ZAPISY  I  KONTAKT

Zapisy dokonywane są OSOBIŚCIE przez rodziców/opiekunów prawnych, poprzedzone wcześniejszym telefonicznym umówieniem się z kierownikiem Klubu.


mgr Justyna Walkowiak

kom. 530 829 850

 

KLUB PUSZCZA

tel. 61 819 48 06

klubpuszcza@wp.pl

 

Ważne!! ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

 

Klub Puszcza finansowany jest z dotacji Urzędu Miasta Puszczykowo i korzysta z pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puszczykowie.